TRADICE, POCTIVOST, KVALITA

Reference

Vřele pana Pivoňku doporučuji, i když to s úvěrem na byt vypadalo velmi bledě, tak nejen že jej zařídil, ale vyjednal mi excelentní podmínky. Pan Pivoňka je profesionál, který velmi slušně jedná a dokáže vysvětlit problematiku i naprostým laikům. Moc děkuji a opravdu vřele doporučuji.

Pavlína Ďuriačová, Písek

Služeb pana Stanislava Pivoňky, jako rodinného finančního poradce, využíváme již od roku 2010 a jsme s jeho prací a přístupem velice spokojeni. Je komunikativní a velice vstřícný a pro nás jako pro klienty se snaží vždy nalézt to nejlepší řešení v dané situaci. Naší rodině pomohl výhodně zafinancovat hypotéku, rovněž dojednal úrazové pojištění a pojištění domácnosti. Vše zařídil k naší velké spokojenosti a nám ušetřil spoustu času a starostí. Prakticky se jednalo pro nás pouze o podepsání smluv a dokumentů u příslušných bankovních ústavů.

Ing. Petra Hanzlíková a Ing. Libor Hanzlík, Hartmanice

Profesionální přístup pana Pivoňky nám umožnil rekonstrukci baráku a k tomu dokázal vyjednat výjimečné podmínky hypotéky. Děkujeme a doporučujeme jeho služby.

Kučerovi - Trhové Sviny

Pan Pivoňka je velký profesionál na trhu s financemi a poradenstvím a má velký přehled. Od pana Pivoňky mám sjednané a podrobně zkalkulované produkty jako je úrazové pojištění, pojištění domácnosti, hypotéku. Vždy dokázal zajistit produkty šité na míru mým požadavkům. Je velice spolehlivý, pokaždé dodržel, co jsme si slíbili, a vyjednal nejlepší podmínky, které byly možné v té době vyjednat. Panu Pivoňkovi můžu plně důvěřovat a vřele ho doporučuji.

Ing. Petr Bolha, České Budějovice

Pana Pivoňku doporučuji, nebýt jeho, tak bychom hypotéku asi vůbec nedostali, případně za podstatně horších podmínek. Pan Pivoňka nám vše vysvětlil a našel dle našeho názoru ten nejlepší možný způsob, jak zafinancovat koupi nemovitosti. Velmi si cením, že jsem nemusel obíhat jednotlivé banky a shánět co nejlepší podmínky, to vše zařídil pan Pivoňka. Moc mu za jeho práci děkujeme a všem doporučujeme.

Patrik Sitter, Prachatice

S panem Pivoňkou jsme velice spokojeni, vyřídil nám hypotéku s velice nízkým úrokem a nadále se stará o naše finanční záležitosti. Jeho jednání je rychlé, vstřícné a profesionální. Proto pana Pivoňku můžeme jen doporučit.

Školovi, Vitějovice